perm_identity
shopping_cart

Smart s.r.o. Spojovací materiál

Smart s.r.o. Spojovací materiál

O histórii

Spoločnosť SMART spol. s r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou spojovacieho materiálu už od roku 1995. Za ten čas sme sa prepracovali na lídra v oblasti predaja spojovacieho materiálu z pohľadu jeho ceny, kvality a hlavne šírky sortimentu položiek skladom.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Trnave, kde popri najväčšej maloobchodnej prevádzke na Slovensku (300 m2) je situovaný taktiež centrálny sklad spojovacieho materiálu, odkiaľ expedujeme tovar po celom Slovensku.

Naša pobočka a sídlo v Trnave

Súčasnosť

Mnohoročná existencia firmy dokazuje, že sme spoľahlivým partnerom pre spoločnosti bez ohľadu na ich veľkosť, odvetvie, kapitálovú či vlastnícku štruktúru.

Vďaka symbióze maloobchodu a veľkoobchodu sme schopný uspokojiť rovnako potreby domáceho kutila, živnostníka, či veľké nadnárodné spoločnosti v oblasti stavebníctva alebo strojárstva. K našim zákazníkom patria vo veľkom aj poľnohospodárske družstvá, spoločnosti pôsobiace v sieťových odvetviach, elektrotechnickom priemysle, automobilovom priemysle alebo jadrovom priemysle.

Navštívte jednu z našich predajní

Získajte kompletný prehľad o našom portfóliu produktov a nami poskytovaných službách. Ponúkame vám profesionálny prístup a servis.